Koszulki Fruit of the Loom – jak wybrać tą idealną?

Fruit of the Loom oferuje bardzo wiele rodzajów koszulek: T-shirtów, polo lub odpowiednich do uprawiania sportów. Jak nie pogubić się w gąszczu różnych typów ubrań? Jakie są zalety poszczególnych modeli? Dlaczego ubrania Fruit of the Loom są wyjątkowe? Prezentujemy poradnik, w którym podpowiemy, jak wybrać koszulkę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

T-shirty

28 stylów, 44 kolory – tak duża liczba typów T-shirtów może przyprawić o zawrót głowy! Dla dzieci przygotowano koszulki w 23 stylach i 31 kolorach. W sprzedaży dostępne są trzy linie koszulek o różnych nazwach. Sprawdźmy, co kryje się pod każdą z nich:

Original – to doskonałe T-shirty wyprodukowane z materiału o niskiej gramaturze (135gm/m² dla białych i 145gm/m² w przypadku kolorowych). Występują w najbardziej atrakcyjnej, proporcjonalnej do jakości, cenie. T-shirty wykonano ze 100%-owej bawełny.

Classic – w kolekcji znalazły się koszulki oznaczone jako Valueweight, odpowiednie na każdą okazję. Od poprzedników z serii Original odróżnia je ulepszony krój, poszerzona gama kolorów i zakres stylów. Wykonano je z trwałego materiału (bawełna) o średniej gramaturze (160gm/m² – białe, 165gm/m² – kolorowe).

Premium – najmodniejszy krój i największa łatwość w pielęgnacji koszulek. Większość modeli można prać w temperaturze 60°C. Wyróżniamy cztery typy odzieży: IconicRingspunSofspun i Super Premium. Jeśli chciałbyś umieścić nadruk na koszulce, mamy dobrą wiadomość: bawełna o wyższej gramaturze (od 190 do 195gm/m² dla białych i 205-210gm/m² w przypadku kolorowych) i drobnym splocie znacząco poprawi jakość Twojego logo i sprawi, że będzie dużo trwalsze.

Podstawą wszystkich serii koszulek jest krótki rękaw, jednak w każdej z nich klient znajdzie też wersję z długim rękawem (wszystkie modele z dopiskiem Long Sleeve). W ofercie przeważają koszulki z okragłym dekoltem. Jeśli szukasz czegoś innego, wybierz modele oznaczone jako V-Neck, których dekolt wycięto w serek i wyposażono w ściągacz. Inne ciekawe koszulki dla mężczyzn to te określane jako: Fitted (mocno przylegające do ciała), Baseball (z kołnierzem i rękawami w kontrastującym kolorze), Ringer (z białym kołnierzykiem i lamówkami przy rękawach), Tank (dekolt i wycięcie na ręce wykończone ściągaczem bawełna/lycra) czy Vest (przydatne jako podkoszulek).

Warto wspomnieć, że modele dla kobiet (Lady-Fit) odpowiadają na damskie potrzeby. Koszulki wyposażono w profilowane szwy boczne, które podkreślają i lekko modelują damską sylwetkę.

Wszystkie koszulki są odpowiednie do znakowania i mogą służyć jako odzież reklamowa, robocza – szczególnie w turystyce, rekreacji i gastronomii – oraz sportowa. Do tego celu nadają się szczególnie modele z serii PremiumRingspun (silnie skręcone włókna bawełny o małym splocie, przez co koszulki są wytrzymałe, miękkie w dotyku i lekko połyskują), a także Sofspun, czyli niezwykle miękkie i trwałe koszulki, zawdzięczające swoje właściwości bawełnie o bardzo drobnym splocie i skręconych włóknach.

W ofercie Fruit of the Loom znajdują się liczne opcje dla różnorodnych potrzeb i stylów. Jednym z popularnych wyborów jest Fruit of the Loom 96014, znany ze swojej trwałości i komfortu noszenia. Dla tych, którzy preferują bardziej dopasowany krój, Fruit of the Loom Fitted T Shirts są idealnym wyborem, zapewniającym elegancki i nowoczesny wygląd. Linia Fruit of the Loom Platinum oferuje koszulki o podwyższonej jakości, w tym Fruit of the Loom Platinum Long Sleeve i Fruit of the Loom Platinum Sleeveless, dostarczając opcji zarówno z długimi, jak i bez rękawów. Ponadto, Fruit of the Loom Platinum T Shirt i Fruit of the Loom Platinum Tank Top są doskonałymi wyborami na cieplejsze dni. Dla tych, którzy szukają wygodnego rozwiązania w wielopakach, Fruit of the Loom T Shirt 10er Pack jest idealnym rozwiązaniem. Bez względu na wybór, Fruit of the Loom Qualität gwarantuje wysoką jakość i zadowolenie z użytkowania