Odzież hotelowa

Wyświetlanie 1-12 z 47 wyników 47 produkty
Koszula damska z krótkim rękawem z popeliny Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
95,90 zł
Koszula damska z krótkim rękawem z popeliny Fruit Of The Loom
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL
99,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem Oxford Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
99,90 zł
Koszula damska Oxford z krótkim rękawem Fruit Of The Loom
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL
99,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem popelinowa Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
99,90 zł
Koszula damska Oxford z długim rękawem Fruit Of The Loom
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL
99,90 zł
Koszula męska z długim rękawem Oxford Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
109,90 zł
Koszula męska z popeliny z długim rękawem Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
109,90 zł
Koszula męska z popeliny z krótkim rękawem Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
114,90 zł
Koszula damska z długim rękawem z popeliny Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
114,90 zł
Koszula damska z krótkim rękawem Collection Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
115,90 zł
Koszula męska z polibawełny z długim rękawem Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
117,90 zł

Odzież hotelowa - ubrania dla personelu

Hotelarstwo to niesamowicie wymagająca sfera turystyki, w której niezbędne jest profesjonalne podejście do gości oraz nienaganna aparycja. Odzież dla hoteli powinna być spójna i schludna, by mogła stanowić wizytówkę hotelu. Dobrze, gdy personel ma hotelową odzież służbową odpowiednią do funkcji, którą pełni. Dzięki temu goście hotelowi będą w stanie łatwo rozróżnić pracowników, a to znacznie ułatwi im funkcjonowanie.

Głównym powodem, dla którego odzież hotelarska powinna być dobrana odpowiednio i starannie jest fakt, że to nastawienie i wygląd pracowników w dużej mierze przyczynia się do zadowolenia klienta z pobytu, i czy chętnie wróci do tego miejsca. Jeśli prezencja personelu nie jest wystarczająco profesjonalna, może to zaszkodzić ogólnemu postrzeganiu hotelu. Dlatego w celu jak najlepszej aparycji pracowników hotelu warto znaleźć idealne ubrania dla hoteli.

W hotelu pierwsze skrzypce grają pracownicy recepcji — to oni w pierwszej kolejności mają kontakt z klientem, a ich postawa niewątpliwie będzie zapamiętana przez gości. Jeśli osoby pracujące na recepcji będą miały czyste i schludne ubrania dla hoteli, a ich nastawienie będzie pozytywne, wówczas można mieć pewność, że goście chętniej wrócą. Dlatego w pierwszej kolejności warto zadbać o odzież służbową hotelową dla pracowników recepcji.

Odzież hotelowa - często zadawane pytania (FAQ)

Jakie ubrania hotelowe wybrać?

Wszystkie ubrania hotelowe powinny mieć spójny charakter ze specyficznymi różnicami w zależności od stanowiska pracownika. Dzięki odpowiedniej odzieży dla hoteli goście nie będą mieli problemu z rozpoznaniem, kto jest pracownikiem, a kto gościem. Dodatkowo będą w stanie rozróżnić osoby zajmujące się czystością oraz tych pracujących na recepcji.

Czy odzież hotelarska powinna się różnić w przypadku poszczególnych stanowisk?

Zdecydowanie tak. Przede wszystkim dlatego, że każde stanowisko wymaga innej pracy, więc nie zawsze ten sam strój będzie wygodny i komfortowy. Pomaga to również klientom, którzy w łatwy sposób będą mogli rozróżnić poszczególne osoby i rozpoznać tych, których pomocy aktualnie potrzebują. Dla pracowników recepcji idealna będzie elegancka koszula, natomiast dla serwisu sprzątającego oraz pracowników kuchni lepiej sprawdzą się wygodne t-shirty.

Czy warto inwestować w odzież hotelową?

Tak, ponieważ dobra prezencja personelu jest niesamowicie istotna w pozytywnym postrzeganiu całej placówki przez klientów. Ułatwienie im rozpoznania obsługi, od innych gości hotelowych to niewątpliwie ogromny atut. Odpowiednia odzież to również oznaka profesjonalizmu, która przyciąga i zadawała nawet najbardziej wymagających gości. Jeśli więc pozytywne postrzeganie placówki jest priorytetem wówczas niewątpliwie warto zainwestować w hotelową odzież służbową.