Odzież i ubrania ochronne

Wyświetlanie 1-9 z 9 wyników 9 produkty
Koszulka męska Heavy Duty Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
69,90 zł
Męski bezrękawnik polarowy Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
139,90 zł
Bluza męska Heavy Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
149,90 zł
Polar damski rozpinany Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
149,90 zł
Męski mikropolar z krótkim zamkiem Russell
S / M / L / XL / XXL
155,90 zł
Męski polar z krótkim zamkiem Outdoor Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
155,90 zł
Polar męski na zamek Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
159,90 zł
Męski mikropolar Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
169,90 zł
Męska bluza robocza z kołnierzem Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
179,90 zł

Odzież i ubrania ochronne - wygoda i komfort dla Twoich pracowników

Obecnie odzież ochronna jest jednym z podstawowych elementów wyposażenia, który otrzymuje pracownik podejmujący pracę w danej firmie. Wielu pracowników już na etapie rozmowy kwalifikacyjnej pyta o możliwość zapewnienia odzieży ochronnej przez pracodawcę. Chociaż w większości branż nie ma prawnego zapisu nakazującego zapewnienie odpowiedniego ubioru pracownikom, wielu pracodawców decyduje się na ten krok.

Odzież ochronna dla pracowników zyskuje coraz większą popularność w wielu branżach, a sami pracownicy doceniają zalety wprowadzenia takiego rozwiązania w swojej firmie. Jeśli zastanawiasz się czy warto zdecydować się na zapewnienie odpowiednich ubrań swoim pracownikom, weź pod uwagę, że takie rozwiązanie przyniesie korzyści każdej ze stron.

Odzież i ubrania ochronne - często zadawane pytania (FAQ)

Czy pracodawca ma obowiązek zapewnić odzież ochronną dla pracowników?

W wielu branżach ubrania ochronne są koniecznym elementem, który musi być zapewniony przez pracodawcę, aby pracownik mógł należycie i bezpiecznie wykonywać swoje codzienne obowiązki. Pozostaje jednak cały szereg zawodów, gdzie pracodawca nie ma w obowiązku dostarczenia pracownikowi ubrań ochronnych, jednak na rynku pracy jest to bardzo mile widziany i pożądany gest. Coraz więcej firm traktuje zapewnienie odzieży pracowniczej jako standard, dlatego warto przemyśleć wprowadzenie takiego rozwiązania, aby nie odstawać od konkurencji.

Jakie są największe korzyści z ubrań ochronnych?

Ubrania ochronne mają za zadanie nie tylko chronić pracownika przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki zapewnieniu ubrań ochronnych dla pracowników, ich własne ubrania nie ulegają nadmiernemu zużyciu, dlatego wiele osób woli korzystać z odzieży dostarczonej przez pracodawcę. Dodatkowo po zapewnieniu odzieży ochronnej, pracownicy mogą zyskać spójny i profesjonalny wygląd, poprzez wybranie takich samych jednolitych produktów dla całego zespołu.

Jakie ubrania ochronne dla pracowników są najczęściej wybierane?

Ubrania ochronne w większości przypadków dopasowywane są do profilu działalności i branży danego przedsiębiorstwa. Największą część stanowią jednak firmy, które poprzez zapewnienie odzieży ochronnej dla pracowników dbają o ich komfort pracy oraz spójny wygląd. Szczególnie polecane są koszulki, polówki i koszule w kolorystyce dopasowanej do logo firmy. Jeśli zastanawiasz się jakie produkty możesz jeszcze wprowadzić do swojej firmy, weź także pod uwagę np. polary lub bluzy, które doskonale sprawdzą się w chłodniejsze dni.