Odzież gastronomiczna

Wyświetlanie 1-12 z 27 wyników 27 produkty
Koszula męska z krótkim rękawem popelinowa Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
99,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem Oxford Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
99,90 zł
Koszula męska z popeliny z długim rękawem Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
109,90 zł
Koszula męska z długim rękawem Oxford Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
109,90 zł
Koszula męska z popeliny z krótkim rękawem Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
114,90 zł
Koszula męska z polibawełny z długim rękawem Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
117,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem i kieszonką Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
119,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem z popeliny Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
125,90 zł
Męska koszula z krótkim rękawem Oxford Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL
129,90 zł
Koszula męska z długimi rękawami Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
129,90 zł
Męska koszula z długim rękawem Oxford Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL
139,90 zł
Koszula męska z długim rękawem Oxford Collection Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
139,90 zł

Odzież gastronomiczna - czym się charakteryzuje?

Odzież gastronomiczna jest gwarancją higienicznych warunków pracy dla kucharzy, jak i pracowników zajmujących się przyrządzeniem posiłków oraz napojów. Profesjonalne ubrania gastronomiczne zapewniają im pełne bezpieczeństwo pracy, ale także wygodę noszenia. Stroje te produkowane są z wysokiej jakości materiałów, stanowiących połączenie poliestru z bawełną. Taka mieszanka zapewnia odzieży odpowiednią grubość, wytrzymałość oraz przewiewność. Oferowana przez nas odzież do gastronomii jest przystosowana do trudnych warunków panujących w kuchni. Materiał wykonania tych ubrań jest wodoodporny, trwały i trudny do podpalenia.

Podstawą stroju kucharza są spodnie i bluza. Te elementy garderoby chronią przed zabrudzeniem i zapobiegają nadmiernemu poceniu się. W pracy w kuchni przydaje mu się także czapka kucharska, która służy do zabezpieczenia włosów. Ważne są też buty o specjalnej konstrukcji z antypoślizgową podeszwą, która zapobiega niebezpiecznym wypadkom. Odzież kucharska jest komfortowa w wielogodzinnym noszeniu i nie może w żadnym razie ograniczać ruchów. Popularnością cieszą się zwłaszcza ubrania gastronomiczne w kolorze czarnym i białym. Odzież gastronomiczna to produkty wysokiej jakości, które łączą ze sobą trwałość i wyczucie stylu.

Szeroka gama modeli dostosowana jest do różnych sylwetek. Dostępne są też bluzy i spodnie dla pań, idealnie taliowane i dopasowane do sylwetki. Odzież kelnerska musi być stylowa. Dobrze, jeśli jej elementy nawiązują do koncepcji lokalu czy też kolorystyki wnętrza (krawaty, pasy, fartuchy, zapaski, muszki). Odzież barmańska powinna być natomiast elegancka i profesjonalna. Oferowane przez nas produkty są odporne na zaplamienie i wytrzymują nawet wielokrotne czyszczenie. Dostępne ubrania w tej kategorii to także odzież piekarska, czyli praktyczne i komfortowe stroje dla piekarzy i cukierników.

Ubrania gastronomiczne - często zadawane pytania (FAQ)

Jaka powinna być nowoczesna odzież gastronomiczna?

Wysokiej jakości odzież dla gastronomii musi spełniać pewne kryteria. Ważne jest to, aby produkty zachowały swój dobry wygląd przez długi czas, nawet pomimo częstego prania z użyciem wysokich temperatur i detergentów. Nowoczesne modele zachowują swój niezmieniony kształt, jak i nie ulegają odbarwieniom. Co ważne, nowoczesna odzież dla gastronomii zachwyca swoim krojem i efektownym wyglądem.

Z czego składa się strój kucharza?

Podstawą ubioru kucharza jest bluza z dużą ilością praktycznych kieszeni i ze stójką wokół kołnierzyka. To prawdziwa klasyka. Bluzy są wytrzymałe, nie mną się oraz nie ulegają łatwym uszkodzeniom mechanicznym. Kolejnym elementem są wygodne spodnie oraz fartuchy gastronomiczne. Ich celem jest ochrona bluzy przed zabrudzeniem. Co ważne, są dostępne w różnych barwach, a więc można dobrać model pasujący do wystroju danej restauracji. Ubrania dla gastronomii to także buty i czapki kucharskie.

Jaka odzież dla kelnera będzie najlepsza?

Istotne jest to, aby kelner był ubrany schludnie i gustownie. Jego strój nie może przeszkadzać w dynamicznym poruszaniu się. Dobrze, jeśli koszula kelnerska posiada sporą przednią kieszeń, gdzie można zmieścić długopis i notes. Kelnerskie ubrania dla gastronomii to także zapaska, której zadaniem jest ochrona spodni przed poplamieniem.