Odzież barmańska

Wyświetlanie 1-12 z 27 wyników 27 produkty
Koszula męska z krótkim rękawem popelinowa Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
99,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem Oxford Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
99,90 zł
Koszula męska z popeliny z długim rękawem Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
109,90 zł
Koszula męska z długim rękawem Oxford Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
109,90 zł
Koszula męska z popeliny z krótkim rękawem Fruit of the Loom
S / M / L / XL / XXL / 3XL
114,90 zł
Koszula męska z polibawełny z długim rękawem Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
117,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem i kieszonką Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
119,90 zł
Koszula męska z krótkim rękawem z popeliny Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
125,90 zł
Męska koszula z krótkim rękawem Oxford Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL
129,90 zł
Koszula męska z długimi rękawami Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
129,90 zł
Męska koszula z długim rękawem Oxford Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL / 5XL
139,90 zł
Koszula męska z długim rękawem Oxford Collection Russell
S / M / L / XL / XXL / 3XL / 4XL
139,90 zł

Odzież barmańska - elegancja i funkcjonalność

Odzież barmańska jest niezwykle istotnym elementem wizerunku pracownika, a dobrze dobrana wpływa korzystne dla samego rytuału przyrządzania drinka. Stylowy i elegancki ubiór barmana nadaje każdym okolicznościom wyjątkowego sznytu. Podkreśla również jego profesjonalizm, jak i szacunek do klientów. Musi być on schludny, ale i spełniać funkcje praktyczne. Ubrania dla barmanów narażone są na liczne zabrudzenia (sok, alkohol), a więc muszą być łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe. Odpowiedni uniform skutecznie ochroni ubranie przed zniszczeniem.

Przy wyborze stroju dla barmana do ekskluzywnego miejsca, warto sięgnąć po klasyczne rozwiązania, czyli białe koszule barmańskie, kamizelki, czarne spodnie, zapaski lub fartuchy oraz muszki. Do miejsc o bardziej swobodnym charakterze pasować będą koszule, szelki, dżinsy, jak i fartuchy w dowolnych kolorze. Szeroki wybór koszul męskich w naszym sklepie pozwala na dobranie odzieży, zarówno do ekskluzywnych restauracji, kawiarni, jak i barów o luźniejszym charakterze.

Z jakich elementów składa się odzież dla barmanów? Ważną częścią garderoby jest przede wszystkim fartuch barmański. Uniwersalną propozycją jest czarny fartuch, chociaż ostatnio w modzie są także te w różnych, żywych barwach. Dobrą propozycją są zwłaszcza modele z praktycznymi kieszeniami na drobiazgi. Fartuchy są odporne na zachlapania i można je wyczyścić lekko zwilżoną szmatką. Ubrania barmańskie to także stylowe koszule dla mężczyzn (np. białe, granatowe, czarne), a także spodnie i spódnice w różnych kolorach, które można dostosować do specyfiki lokalu. Barmanom polecane są też muszki oraz szelki, które przełamują monotonne stylizacje, jak i stanowią doskonały akcent kolorystyczny. Odzież dla barmanów to także zapaski o różnej długości, z kieszeniami czy bez w różnych barwach.

Odzież barmańska - często zadawane pytania (FAQ)

Odzież barmańska - czy musi być elegancka?

Barman jest wizytówką lokalu i to właśnie w pierwszej kolejności z nim mają kontakt klienci. Warto więc sięgnąć po odzież, dzięki której będzie on wyglądał gustownie i elegancko. Nie musi to być oczywiście marynarka i krawat, gdyż wystarczy nawet koszula i szelki czy też zapaska lub fartuch, aby jego stylizacja zrobiła wrażenie i wyglądała efektownie. Odzież barmańska musi nie tylko dobrze się prezentować, ale być też komfortowa w użytkowaniu.

Czym powinna charakteryzować się dobra zapaska dla barmana?

Ubrania barmańskie szyte są z wysokiej jakości tkanin, które zapewniają wygodę noszenia i odpowiednią przepuszczalność powietrza. Dobre opaski to te, tworzone z odpowiednio dobranej mieszanki włókien, które można bez trudu oczyścić. Takie opaski zachowują oryginalny kształt i wygląd, mimo częstego prania. Nie marszczą się i ulegają deformacjom. Tego rodzaju ubrania dla barmanów wyposażone są też w długie paski, przez co można je swobodnie związać z przodu.

Fartuch barmański- czy jest niezbędny?

Fartuch tudzież zapaska są podstawowymi elementami stroju barmana. Zadaniem fartucha jest ochrona ubrania przed trudnym do wyczyszczenia zaplamieniem. Wpływa on też na dobrą prezencję barmana i jego odbiór przez gości. Te elementy garderoby nie tylko chronią odzież, ale też zapewniają ciekawy styl i wygodę noszenia.