Polary firmowe z logo firmy

Wyświetlanie 1-6 z 6 wyników 6 produkty
Męski bezrękawnik polarowy Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
139,90 zł
Polar damski rozpinany Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
149,90 zł
Męski mikropolar z krótkim zamkiem Russell
S / M / L / XL / XXL
155,90 zł
Męski polar z krótkim zamkiem Outdoor Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
155,90 zł
Polar męski na zamek Russell
S / M / L / XL / XS / XXL / 3XL / 4XL
159,90 zł
Męski mikropolar Russell
S / M / L / XL / XS / XXL
169,90 zł

Polary firmowe z logo firmy - sprawdzona odzież dla pracowników outdoorowych

Pracownik, który wykonuje swoje obowiązki w terenie lub często wychodzi na zewnątrz, przemieszczając się pomiędzy budynkami firmy, potrzebuje szczególnej odzieży wierzchniej. W tej roli najlepiej sprawdzają się polary firmowe - ciepłe, wygodne i estetyczne. Polar reklamowy z nadrukiem firmowym jest lekki, ale bardzo dobrze izoluje od chłodu. Świetnie prezentuje się zarówno na damskiej, jak i na męskiej sylwetce.

Polary firmowe z logo najczęściej występują w wariancie rozsuwanym, rzadziej bywają też zakładane przez głowę i udoskonalone krótkim suwakiem pod szyją. Dzięki temu, że pełnią rolę wygodnej kurtki, odpowiadają potrzebom osób aktywnych, będących w ciągłym ruchu. Największą sympatią cieszą się polary z logo firmy wyposażone w dodatkowe kieszenie na przedmioty codziennego użytku.

Wybierając polar reklamowy dla pracownika firmowego, warto zwrócić uwagę na jego jakość i kolorystykę. Polary z własnym logo dla pracowników muszą być wytrzymałe i łatwe do utrzymania w czystości. Ich barwę najkorzystniej jest dopasować do kolorów logo. Dobrej jakości, estetycznie zaprojektowane polary reklamowe sprawdzą się także jako gadżet marketingowy dla potencjalnych klientów.

Polary firmowe z logo firmy - często zadawane pytania (FAQ)

Jakie są najlepsze polary firmowe z logo?

Dobre polary dla pracowników to polary firmowe z haftem, który nie ulega spraniu, wykonane z materiału o wysokiej gramaturze oraz charakteryzujące się uniwersalnym fasonem, korzystnym dla każdego typu sylwetki. Zbyt luźny lub zbyt obcisły polar reklamowy nie spełni się w swojej reprezentacyjnej roli. Podobnie nieodpowiednie będą polary z logo firmy w kolorach, które nie są spójne z barwami firmowymi, na przykład z barwami logo.

Dlaczego warto wybrać dla pracowników polary z własnym logo?

Stawiając na polary firmowe, pracodawca może zadecydować o ich jakości i designie od początku do końca. Natomiast pracownicy cenią sobie tego typu odzież firmową z uwagi na jej praktyczność. Polar jest miękki, lekki i wygodny, nie krępuje ruchów i zapewnia pełen komfort cieplny. Odpowiednio zaprojektowany potrafi również przyciągać uwagę swoim atrakcyjnym wyglądem.

Czy polary firmowe z haftem nadają się na gadżety reklamowe dla klientów?

Polary reklamowe świetnie sprawdzają się w kampaniach reklamowych, których celem jest zwiększenie świadomości marki i zbudowanie jej pozytywnego wizerunku. Bluzy polarowe z haftem jako gadżet reklamowy świadczą o dużej dbałości o klienta z uwagi na swoją użyteczność i jakość wykonania.